Toggle navigation
Tulospalvelu
SM-sarja
Sarjat
Naisten SM-sarja
Naisten SM-karsintasarja
Naisten Ykkössarja
N-Harraste Etelä-Suomi
N-harraste Länsi-Suomi
Ladyt Etelä-Suomi
Ladyt Länsi-Suomi
B-nuorten SM
CSarja
C-nuorten SM-turnaus
C-SM-turnaus 2020-21
D-jun Etelä-Suomi
D-jun Länsi-Suomi
D-jun Itä-Suomi
E-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet
E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet
E-jun Itä-Suomi
E-jun Länsi-Suomi
F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet
F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet
F-jun Itä-Suomi
F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet
F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet
G-jun Etelä-Suomi
G-jun Itä-Suomi
G-jun Länsi-Suomi
Nuorten turnaus
Naisten maajoukkue
Live
Kalenteri
Kentät
Etelä-Suomi
Länsi-Suomi
Pirkanmaa-Pohjanmaa
Itä-Suomi
Seurat
Suosikit
Arkisto
Kirjaudu
G-jun Etelä-Suomi
Kaikki ottelut
Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.
Turnaus 1: La 9.10. klo 12, Heinola
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100728
G_ES
Heinola
--:--
NSR Tiikerit
100729
G_ES
Haukat
--:--
Lahti Tähdet
100730
G_ES
Lahti Tähdet
--:--
Heinola
100731
G_ES
NSR Tiikerit
--:--
Haukat
100732
G_ES
Lahti Tähdet
--:--
NSR Tiikerit
100733
G_ES
Heinola
--:--
Haukat
Turnaus 2: Su 10.10. klo 15:45, Leppävaara
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100735
G_ES
EKS Leijonat
--:--
Hyvinkää White
100736
G_ES
EKS Leopardit
--:--
FoPS
100737
G_ES
FoPS
--:--
EKS Leijonat
100738
G_ES
Hyvinkää White
--:--
EKS Leopardit
100739
G_ES
FoPS
--:--
Hyvinkää White
100740
G_ES
EKS Leijonat
--:--
EKS Leopardit
Turnaus 3: La 16.10. klo 15, Leppävaara
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100742
G_ES
EKS Tiikerit
--:--
NSR Leijonat
100743
G_ES
EKS Pantterit
--:--
Helsinki Kiitäjät
100744
G_ES
Helsinki Kiitäjät
--:--
EKS Tiikerit
100745
G_ES
NSR Leijonat
--:--
EKS Pantterit
100746
G_ES
Helsinki Kiitäjät
--:--
NSR Leijonat
100747
G_ES
EKS Tiikerit
--:--
EKS Pantterit
Turnaus 4: Su 7.11. klo 15:45, Leppävaara
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100749
G_ES
EKS Leopardit
--:--
Lahti Tähdet
100750
G_ES
Haukat
--:--
Helsinki Vipeltäjät
100751
G_ES
Helsinki Vipeltäjät
--:--
EKS Leopardit
100752
G_ES
Lahti Tähdet
--:--
Haukat
100753
G_ES
Helsinki Vipeltäjät
--:--
Lahti Tähdet
100754
G_ES
EKS Leopardit
--:--
Haukat
Turnaus 5: La 13.11. klo 14:30, Klaukkala
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100756
G_ES
NSR Leijonat
--:--
EKS Tiikerit
100757
G_ES
Walapais
--:--
Helsinki Kiitäjät
100758
G_ES
Helsinki Kiitäjät
--:--
NSR Leijonat
100759
G_ES
EKS Tiikerit
--:--
Walapais
100760
G_ES
Helsinki Kiitäjät
--:--
EKS Tiikerit
100761
G_ES
NSR Leijonat
--:--
Walapais
Turnaus 6: La 13.11., Forssa
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100763
G_ES
FoPS
--:--
NSR Tiikerit
100764
G_ES
EKS Leijonat
--:--
EKS Pantterit
100765
G_ES
EKS Pantterit
--:--
FoPS
100766
G_ES
NSR Tiikerit
--:--
EKS Leijonat
100767
G_ES
EKS Pantterit
--:--
NSR Tiikerit
100768
G_ES
FoPS
--:--
EKS Leijonat
Turnaus 7: La 20.11. klo 16:30, SOL-Lahti
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100770
G_ES
Lahti Tähdet
--:--
EKS Leopardit
100771
G_ES
Hyvinkää White
--:--
Heinola
100772
G_ES
Heinola
--:--
Lahti Tähdet
100773
G_ES
EKS Leopardit
--:--
Hyvinkää White
100774
G_ES
Heinola
--:--
EKS Leopardit
100775
G_ES
Lahti Tähdet
--:--
Hyvinkää White
Turnaus 8: Su 28.11. klo 11:30, Malmi
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100777
G_ES
Helsinki Vipeltäjät
--:--
Walapais
100778
G_ES
EKS Tiikerit
--:--
NSR Leijonat
100779
G_ES
NSR Leijonat
--:--
Helsinki Vipeltäjät
100780
G_ES
Walapais
--:--
EKS Tiikerit
100781
G_ES
NSR Leijonat
--:--
Walapais
100782
G_ES
Helsinki Vipeltäjät
--:--
EKS Tiikerit
Turnaus 9: La 15.1. klo 16, Klaukkala
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100791
G_ES
NSR Tiikerit
--:--
EKS Leijonat
100792
G_ES
Lahti Tähdet
--:--
Helsinki Vipeltäjät
100793
G_ES
Helsinki Vipeltäjät
--:--
NSR Tiikerit
100794
G_ES
EKS Leijonat
--:--
Lahti Tähdet
100795
G_ES
Helsinki Vipeltäjät
--:--
EKS Leijonat
100796
G_ES
NSR Tiikerit
--:--
Lahti Tähdet
Turnaus 10: La 22.1. klo 12, Heinola
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100798
G_ES
Heinola
--:--
NSR Leijonat
100799
G_ES
EKS Pantterit
--:--
EKS Leopardit
100800
G_ES
EKS Leopardit
--:--
Heinola
100801
G_ES
NSR Leijonat
--:--
EKS Pantterit
100802
G_ES
EKS Leopardit
--:--
NSR Leijonat
100803
G_ES
Heinola
--:--
EKS Pantterit
Turnaus 11: Su 6.2. klo 16:30, SOL-Lahti
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100805
G_ES
Lahti Raketit
--:--
Haukat
100806
G_ES
Helsinki Kiitäjät
--:--
Heinola
100807
G_ES
Heinola
--:--
Lahti Raketit
100808
G_ES
Haukat
--:--
Helsinki Kiitäjät
100809
G_ES
Heinola
--:--
Haukat
100810
G_ES
Lahti Raketit
--:--
Helsinki Kiitäjät
Turnaus 12: Su 12.2. klo 15, Leppävaara
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100812
G_ES
EKS Tiikerit
--:--
NSR Tiikerit
100813
G_ES
FoPS
--:--
Helsinki Vipeltäjät
100814
G_ES
Helsinki Vipeltäjät
--:--
EKS Tiikerit
100815
G_ES
NSR Tiikerit
--:--
FoPS
100816
G_ES
Helsinki Vipeltäjät
--:--
NSR Tiikerit
100817
G_ES
EKS Tiikerit
--:--
FoPS
Turnaus 13: Su 13.2. klo 12, Hyvinkää
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100819
G_ES
Hyvinkää White
--:--
Helsinki Kiitäjät
100820
G_ES
Lahti Tähdet
--:--
Walapais
100821
G_ES
Walapais
--:--
Hyvinkää White
100822
G_ES
Helsinki Kiitäjät
--:--
Lahti Tähdet
100823
G_ES
Walapais
--:--
Helsinki Kiitäjät
100824
G_ES
Hyvinkää White
--:--
Lahti Tähdet
Turnaus 14: La 5.3. klo 10:30, Kellokoski
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100826
G_ES
Haukat
--:--
Lahti Raketit
100827
G_ES
EKS Leijonat
--:--
Heinola
100828
G_ES
Heinola
--:--
Haukat
100829
G_ES
Lahti Raketit
--:--
EKS Leijonat
100830
G_ES
Heinola
--:--
Lahti Raketit
100831
G_ES
Haukat
--:--
EKS Leijonat
Turnaus 15: La 19.3. klo 15, Leppävaara
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100833
G_ES
EKS Pantterit
--:--
Walapais
100834
G_ES
Hyvinkää White
--:--
NSR Leijonat
100835
G_ES
NSR Leijonat
--:--
EKS Pantterit
100836
G_ES
Walapais
--:--
Hyvinkää White
100837
G_ES
NSR Leijonat
--:--
Walapais
100838
G_ES
EKS Pantterit
--:--
Hyvinkää White
Turnaus 16: Su 20.3. klo 11:30, Helsinki/Malmi
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
101356
G_ES
Helsinki Kiitäjät
--:--
Lahti Raketit
101357
G_ES
EKS Tiikerit
--:--
NSR Tiikerit
101358
G_ES
NSR Tiikerit
--:--
Helsinki Kiitäjät
101359
G_ES
Lahti Raketit
--:--
EKS Tiikerit
101360
G_ES
NSR Tiikerit
--:--
Lahti Raketit
101361
G_ES
Helsinki Kiitäjät
--:--
EKS Tiikerit
Turnaus 17: 12.3. klo 16, Forssa
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
101363
G_ES
FoPS
--:--
EKS Leopardit
101364
G_ES
FoPS
--:--
Helsinki Vipeltäjät
101365
G_ES
Helsinki Vipeltäjät
--:--
FoPS
101366
G_ES
EKS Leopardit
--:--
FoPS
101367
G_ES
Helsinki Vipeltäjät
--:--
EKS Leopardit
101368
G_ES
FoPS
--:--
FoPS
Turnaus 18: Su 3.4., Myyrmäki
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
101370
G_ES
Walapais
--:--
EKS Leijonat
101371
G_ES
Hyvinkää White
--:--
FoPS
101372
G_ES
FoPS
--:--
Walapais
101373
G_ES
EKS Leijonat
--:--
Hyvinkää White
101374
G_ES
FoPS
--:--
EKS Leijonat
101375
G_ES
Walapais
--:--
Hyvinkää White