Toggle navigation
Tulospalvelu
SM-sarja
Sarjat
Naisten SM-sarja
Naisten SM-karsintasarja
Naisten Ykkössarja
N-Harraste Etelä-Suomi
N-harraste Länsi-Suomi
Ladyt Etelä-Suomi
Ladyt Länsi-Suomi
B-nuorten SM
CSarja
C-nuorten SM-turnaus
C-SM-turnaus 2020-21
D-jun Etelä-Suomi
D-jun Länsi-Suomi
D-jun Itä-Suomi
E-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet
E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet
E-jun Itä-Suomi
E-jun Länsi-Suomi
F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet
F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet
F-jun Itä-Suomi
F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet
F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet
G-jun Etelä-Suomi
G-jun Itä-Suomi
G-jun Länsi-Suomi
Nuorten turnaus
Naisten maajoukkue
Live
Kalenteri
Kentät
Etelä-Suomi
Länsi-Suomi
Pirkanmaa-Pohjanmaa
Itä-Suomi
Seurat
Suosikit
Arkisto
Kirjaudu
F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet
Kaikki ottelut
Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.
Turnaus 1: Valkeakoski 3.10.2021 klo 11:00-14:30
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
99879
F_LS
BLD Mustat
--:--
FoPS Sudet
99880
F_LS
LLuja
--:--
BLD Mustat
99881
F_LS
BLD Mustat
--:--
NoU
99883
F_LS
FoPS Sudet
--:--
LLuja
99884
F_LS
NoU
--:--
FoPS Sudet
99887
F_LS
LLuja
--:--
NoU
Turnaus2: Laitila 10.10.2021 klo 10:00
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
99904
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
BLD Mustat
99905
F_LS
UJK
--:--
Jyske Valkoinen
99906
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
RNK siniset
99912
F_LS
BLD Mustat
--:--
UJK
99913
F_LS
RNK siniset
--:--
BLD Mustat
99920
F_LS
UJK
--:--
RNK siniset
Turnaus3: Forssa 10.10.2021 klo 14:20-18:00
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
99921
F_LS
FoPS Sudet
--:--
LuKi-82 sininen
99922
F_LS
LLuja
--:--
FoPS Sudet
99923
F_LS
FoPS Sudet
--:--
NoU
99925
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
LLuja
99926
F_LS
NoU
--:--
LuKi-82 sininen
99929
F_LS
LLuja
--:--
NoU
Turnaus4: Naantali 24.10.2021
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
99939
F_LS
VG-62 Katit
--:--
FoPS Sudet
99940
F_LS
LLuja
--:--
VG-62 Katit
99941
F_LS
VG-62 Katit
--:--
RNK siniset
99943
F_LS
FoPS Sudet
--:--
LLuja
99944
F_LS
RNK siniset
--:--
FoPS Sudet
99947
F_LS
LLuja
--:--
RNK siniset
Turnaus5: Uusikaupunki 17.10.2021 klo 14:00 alkaen
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
99963
F_LS
UJK
--:--
LuKi-82 sininen
99964
F_LS
BLD Mustat
--:--
UJK
99965
F_LS
UJK
--:--
Jyske Valkoinen
99967
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
BLD Mustat
99968
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
LuKi-82 sininen
99971
F_LS
BLD Mustat
--:--
Jyske Valkoinen
Turnaus6: Raisio 31.10.2021 klo 9:00 alkaen
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
99972
F_LS
RNK siniset
--:--
BLD Mustat
99973
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
RNK siniset
99974
F_LS
RNK siniset
--:--
VG-62 Katit
99976
F_LS
BLD Mustat
--:--
Jyske Valkoinen
99977
F_LS
VG-62 Katit
--:--
BLD Mustat
99980
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
VG-62 Katit
Turnaus7: Huittinen 31.10.2021 klo 10:15 alkaen
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
99981
F_LS
LLuja
--:--
FoPS Sudet
99982
F_LS
NoU
--:--
LLuja
99983
F_LS
LLuja
--:--
LuKi-82 sininen
99985
F_LS
FoPS Sudet
--:--
NoU
99986
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
FoPS Sudet
99989
F_LS
NoU
--:--
LuKi-82 sininen
Turnaus8: Nokia 18.12.2021 klo 11:40 - 15:40
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
99990
F_LS
NoU
--:--
LLuja
99991
F_LS
VG-62 Katit
--:--
NoU
99992
F_LS
NoU
--:--
UJK
99994
F_LS
LLuja
--:--
VG-62 Katit
99995
F_LS
UJK
--:--
LLuja
99998
F_LS
VG-62 Katit
--:--
UJK
Turnaus9: Luvia 13.11.2021 klo 14:00-18:00
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
99999
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
NoU
100000
F_LS
VG-62 Katit
--:--
LuKi-82 sininen
100001
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
RNK siniset
100003
F_LS
NoU
--:--
VG-62 Katit
100004
F_LS
RNK siniset
--:--
NoU
100007
F_LS
VG-62 Katit
--:--
RNK siniset
Turnaus10: Valkeakoski 19.12.2021 klo 11-15
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100008
F_LS
BLD Mustat
--:--
UJK
100009
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
BLD Mustat
100010
F_LS
BLD Mustat
--:--
FoPS Sudet
100012
F_LS
UJK
--:--
Jyske Valkoinen
100013
F_LS
FoPS Sudet
--:--
UJK
100016
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
FoPS Sudet
Turnaus11: Forssa 21.11.2021 klo 14:10 - 18:00
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100017
F_LS
FoPS Sudet
--:--
BLD Mustat
100018
F_LS
VG-62 Katit
--:--
FoPS Sudet
100019
F_LS
FoPS Sudet
--:--
Jyske Valkoinen
100021
F_LS
BLD Mustat
--:--
VG-62 Katit
100022
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
BLD Mustat
100025
F_LS
VG-62 Katit
--:--
Jyske Valkoinen
Turnaus12: Huittinen 28.11.2021 klo 10:15 alkaen
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100026
F_LS
LLuja
--:--
FoPS Sudet
100027
F_LS
BLD Mustat
--:--
LLuja
100028
F_LS
LLuja
--:--
Jyske Valkoinen
100030
F_LS
FoPS Sudet
--:--
BLD Mustat
100031
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
FoPS Sudet
100034
F_LS
BLD Mustat
--:--
Jyske Valkoinen
Turnaus13: Uusikaupunki PERUUTETTU
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100035
F_LS
UJK
--:--
FoPS Sudet
100036
F_LS
VG-62 Katit
--:--
UJK
100037
F_LS
UJK
--:--
Jyske Valkoinen
100039
F_LS
FoPS Sudet
--:--
VG-62 Katit
100040
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
FoPS Sudet
100043
F_LS
VG-62 Katit
--:--
Jyske Valkoinen
Turnaus14: Tampere 6.12.2021 klo 10-14:10
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100044
F_LS
NoU
--:--
BLD Mustat
100045
F_LS
LLuja
--:--
NoU
100046
F_LS
NoU
--:--
Jyske Valkoinen
100048
F_LS
BLD Mustat
--:--
LLuja
100049
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
BLD Mustat
100052
F_LS
LLuja
--:--
Jyske Valkoinen
Turnaus15: Raisio 6.12.2021 klo 12:00 alkaen
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100053
F_LS
RNK siniset
--:--
VG-62 Katit
100054
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
RNK siniset
100055
F_LS
RNK siniset
--:--
UJK
100057
F_LS
VG-62 Katit
--:--
LuKi-82 sininen
100058
F_LS
UJK
--:--
VG-62 Katit
100061
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
UJK
Turnaus16: Naantali 12.12.2021 klo 10:00-13:55
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100062
F_LS
VG-62 Katit
--:--
FoPS Sudet
100063
F_LS
NoU
--:--
VG-62 Katit
100064
F_LS
VG-62 Katit
--:--
RNK siniset
100066
F_LS
FoPS Sudet
--:--
NoU
100067
F_LS
RNK siniset
--:--
FoPS Sudet
100070
F_LS
NoU
--:--
RNK siniset
Turnaus17: Turku 8.1.2022 klo 11:55-15:20
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100071
F_LS
VG-62 Katit
--:--
FoPS Sudet
100072
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
VG-62 Katit
100073
F_LS
VG-62 Katit
--:--
LuKi-82 sininen
100075
F_LS
FoPS Sudet
--:--
Jyske Valkoinen
100076
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
FoPS Sudet
100079
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
LuKi-82 sininen
Turnaus18: Huittinen 27.2.2022 klo 10
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100080
F_LS
LLuja
--:--
UJK
100081
F_LS
NoU
--:--
LLuja
100082
F_LS
LLuja
--:--
RNK siniset
100084
F_LS
UJK
--:--
NoU
100085
F_LS
RNK siniset
--:--
UJK
100088
F_LS
NoU
--:--
RNK siniset
Turnaus19: Laitila 19.2.2022 klo 10-14
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100089
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
VG-62 Katit
100090
F_LS
UJK
--:--
Jyske Valkoinen
100091
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
LuKi-82 sininen
100093
F_LS
VG-62 Katit
--:--
UJK
100094
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
VG-62 Katit
100097
F_LS
UJK
--:--
LuKi-82 sininen
Turnaus20: Nokia 15.1.2022 PERUUTETTU
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100098
F_LS
NoU
--:--
BLD Mustat
100099
F_LS
RNK siniset
--:--
NoU
100100
F_LS
NoU
--:--
LLuja
100102
F_LS
BLD Mustat
--:--
RNK siniset
100103
F_LS
LLuja
--:--
BLD Mustat
100106
F_LS
RNK siniset
--:--
LLuja
Turnaus21: Rauma 23.1.2022 klo 14:00-17:30
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100107
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
FoPS Sudet
100108
F_LS
LLuja
--:--
Jyske Valkoinen
100109
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
UJK
100111
F_LS
FoPS Sudet
--:--
LLuja
100112
F_LS
UJK
--:--
FoPS Sudet
100115
F_LS
LLuja
--:--
UJK
Turnaus22: Luvia 23.1.2022 klo 11-15
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100116
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
BLD Mustat
100117
F_LS
VG-62 Katit
--:--
LuKi-82 sininen
100118
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
NoU
100120
F_LS
BLD Mustat
--:--
VG-62 Katit
100121
F_LS
NoU
--:--
BLD Mustat
100124
F_LS
VG-62 Katit
--:--
NoU
Turnaus23: Forssa 5.2.2022 klo 13:45 alkaen
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100125
F_LS
FoPS Sudet
--:--
BLD Mustat
100126
F_LS
LLuja
--:--
FoPS Sudet
100127
F_LS
FoPS Sudet
--:--
UJK
100129
F_LS
BLD Mustat
--:--
LLuja
100130
F_LS
UJK
--:--
BLD Mustat
100133
F_LS
LLuja
--:--
UJK
Turnaus24: Raisio 6.2.2022 klo 13-17
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100134
F_LS
RNK siniset
--:--
VG-62 Katit
100135
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
RNK siniset
100136
F_LS
RNK siniset
--:--
LuKi-82 sininen
100138
F_LS
VG-62 Katit
--:--
Jyske Valkoinen
100139
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
VG-62 Katit
100142
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
LuKi-82 sininen
Turnaus25: Sastamala 12.2.2022 klo 12-16
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100143
F_LS
FoPS Sudet
--:--
LLuja
100144
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
FoPS Sudet
100145
F_LS
FoPS Sudet
--:--
RNK siniset
100147
F_LS
LLuja
--:--
Jyske Valkoinen
100148
F_LS
RNK siniset
--:--
LLuja
100151
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
RNK siniset
Turnaus26: Uusikaupunki 13.2.2022 klo 11-15
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100152
F_LS
UJK
--:--
BLD Mustat
100153
F_LS
NoU
--:--
UJK
100154
F_LS
UJK
--:--
LuKi-82 sininen
100156
F_LS
BLD Mustat
--:--
NoU
100157
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
BLD Mustat
100160
F_LS
NoU
--:--
LuKi-82 sininen
Turnaus27: Laitila 6.3.2022 klo 11:00-14:30
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100161
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
FoPS Sudet
100162
F_LS
LLuja
--:--
Jyske Valkoinen
100163
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
RNK siniset
100165
F_LS
FoPS Sudet
--:--
LLuja
100166
F_LS
RNK siniset
--:--
FoPS Sudet
100169
F_LS
LLuja
--:--
RNK siniset
Turnaus28: Valkeakoski 5.3.2022 klo 11:00-14:30
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100170
F_LS
BLD Mustat
--:--
VG-62 Katit
100171
F_LS
NoU
--:--
BLD Mustat
100172
F_LS
BLD Mustat
--:--
LuKi-82 sininen
100174
F_LS
VG-62 Katit
--:--
NoU
100175
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
VG-62 Katit
100178
F_LS
NoU
--:--
LuKi-82 sininen
Turnaus29: Nokia 12.-13.3.2022
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100179
F_LS
NoU
--:--
BLD Mustat
100180
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
NoU
100181
F_LS
NoU
--:--
FoPS Sudet
100183
F_LS
BLD Mustat
--:--
Jyske Valkoinen
100184
F_LS
FoPS Sudet
--:--
BLD Mustat
100187
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
FoPS Sudet
Turnaus30: Luvia 13.3.2022 klo 11-15
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
99951
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
LLuja
99952
F_LS
UJK
--:--
LuKi-82 sininen
99953
F_LS
LuKi-82 sininen
--:--
RNK siniset
99955
F_LS
LLuja
--:--
UJK
99956
F_LS
RNK siniset
--:--
LLuja
99959
F_LS
UJK
--:--
RNK siniset
Turnaus31: Naantali 20.3.2022 klo 12:20 - 16:10
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100188
F_LS
VG-62 Katit
--:--
FoPS Sudet
100189
F_LS
BLD Mustat
--:--
VG-62 Katit
100190
F_LS
VG-62 Katit
--:--
Jyske Valkoinen
100192
F_LS
FoPS Sudet
--:--
BLD Mustat
100193
F_LS
Jyske Valkoinen
--:--
FoPS Sudet
100196
F_LS
BLD Mustat
--:--
Jyske Valkoinen