Toggle navigation
Tulospalvelu
SM-sarja
Sarjat
Naisten SM-sarja
Naisten SM-karsintasarja
Naisten Ykkössarja
N-Harraste Etelä-Suomi
N-harraste Länsi-Suomi
Ladyt Etelä-Suomi
Ladyt Länsi-Suomi
B-nuorten SM
CSarja
C-nuorten SM-turnaus
C-SM-turnaus 2020-21
D-jun Etelä-Suomi
D-jun Länsi-Suomi
D-jun Itä-Suomi
E-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet
E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet
E-jun Itä-Suomi
E-jun Länsi-Suomi
F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet
F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet
F-jun Itä-Suomi
F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet
F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet
G-jun Etelä-Suomi
G-jun Itä-Suomi
G-jun Länsi-Suomi
Nuorten turnaus
Naisten maajoukkue
Live
Kalenteri
Kentät
Etelä-Suomi
Länsi-Suomi
Pirkanmaa-Pohjanmaa
Itä-Suomi
Seurat
Suosikit
Arkisto
Kirjaudu
F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet
Kaikki ottelut
Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.
Turnaus1: Sastamala 2.10.2021 klo 12:00 - 14:45
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
99930
F2_LS
VaPS
--:--
Turku
99931
F2_LS
Ilves
--:--
VaPS
99932
F2_LS
VaPS
--:--
Lukko
99934
F2_LS
Turku
--:--
Ilves
99935
F2_LS
Lukko
--:--
Turku
99938
F2_LS
Ilves
--:--
Lukko
Turnaus2: Valkeakoski 3.10.2021 klo 11:00-14:30
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100197
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
FoPS Ketut
100198
F2_LS
LLuja
--:--
BLD Oranssit
100199
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
NoU
100201
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
LLuja
100202
F2_LS
NoU
--:--
FoPS Ketut
100205
F2_LS
LLuja
--:--
NoU
Turnaus3: Laitila 10.10.2021 klo 10:00
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100206
F2_LS
Jyske Musta
--:--
BLD Oranssit
100207
F2_LS
UJK
--:--
Jyske Musta
100208
F2_LS
Jyske Musta
--:--
RNK Keltaiset
100210
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
UJK
100211
F2_LS
RNK Keltaiset
--:--
BLD Oranssit
100214
F2_LS
UJK
--:--
RNK Keltaiset
Turnaus4: Forssa 10.10.2021 klo 14:20-18:00
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100215
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
LLuja
100216
F2_LS
NoU
--:--
FoPS Ketut
100217
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
LuKi-82 valkoinen
100219
F2_LS
LLuja
--:--
NoU
100220
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
LLuja
100223
F2_LS
NoU
--:--
LuKi-82 valkoinen
Turnaus5: Naantali 24.10.2021
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100224
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
VaPS
100225
F2_LS
LLuja
--:--
VG-62 Pennut
100226
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
Turku
100228
F2_LS
VaPS
--:--
LLuja
100229
F2_LS
Turku
--:--
VaPS
100232
F2_LS
LLuja
--:--
Turku
Turnaus6: Uusikaupunki 17.10.2021 klo 14:00 alkaen
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100233
F2_LS
UJK
--:--
LuKi-82 valkoinen
100234
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
UJK
100235
F2_LS
UJK
--:--
Lukko
100237
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
BLD Oranssit
100238
F2_LS
Lukko
--:--
LuKi-82 valkoinen
100241
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
Lukko
Turnaus7: Raisio 31.10.2021 klo 9:00 alkaen
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100242
F2_LS
RNK Keltaiset
--:--
BLD Oranssit
100243
F2_LS
Jyske Musta
--:--
RNK Keltaiset
100244
F2_LS
RNK Keltaiset
--:--
Lukko
100246
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
Jyske Musta
100247
F2_LS
Lukko
--:--
BLD Oranssit
100250
F2_LS
Jyske Musta
--:--
Lukko
Turnaus8: Huittinen 31.10.2021 klo 10:15 alkaen
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100251
F2_LS
LLuja
--:--
FoPS Ketut
100252
F2_LS
VaPS
--:--
LLuja
100253
F2_LS
LLuja
--:--
LuKi-82 valkoinen
100255
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
VaPS
100256
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
FoPS Ketut
100259
F2_LS
VaPS
--:--
LuKi-82 valkoinen
Turnaus9: Rauma 7.11.2021 klo 10:30-14:00
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100260
F2_LS
Lukko
--:--
Ilves
100261
F2_LS
VaPS
--:--
Lukko
100262
F2_LS
Lukko
--:--
Turku
100264
F2_LS
Ilves
--:--
VaPS
100265
F2_LS
Turku
--:--
Ilves
100268
F2_LS
VaPS
--:--
Turku
Turnaus10: Nokia 18.12.2021 klo 11:40 - 15:40
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100269
F2_LS
NoU
--:--
LLuja
100270
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
NoU
100271
F2_LS
NoU
--:--
Ilves
100273
F2_LS
LLuja
--:--
VG-62 Pennut
100274
F2_LS
Ilves
--:--
LLuja
100277
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
Ilves
Turnaus11: Luvia 13.11.2021 klo 14:00-18:00
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100278
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
NoU
100279
F2_LS
VaPS
--:--
LuKi-82 valkoinen
100280
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
RNK Keltaiset
100282
F2_LS
NoU
--:--
VaPS
100283
F2_LS
RNK Keltaiset
--:--
NoU
100286
F2_LS
VaPS
--:--
RNK Keltaiset
Turnaus12: Valkeakoski 19.12.2021 klo 11-15
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100287
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
UJK
100288
F2_LS
Jyske Musta
--:--
BLD Oranssit
100289
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
Ilves
100291
F2_LS
UJK
--:--
Jyske Musta
100292
F2_LS
Ilves
--:--
UJK
100295
F2_LS
Jyske Musta
--:--
Ilves
Turnaus13: Forssa 21.11.2021 klo 14:10 - 18:00
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100296
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
Ilves
100297
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
FoPS Ketut
100298
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
Jyske Musta
100300
F2_LS
Ilves
--:--
VG-62 Pennut
100301
F2_LS
Jyske Musta
--:--
Ilves
100304
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
Jyske Musta
Turnaus14: Turku 27.11.2021 klo 14:50 - 17:15
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100305
F2_LS
Turku
--:--
Ilves
100306
F2_LS
VaPS
--:--
Turku
100307
F2_LS
Turku
--:--
Lukko
100309
F2_LS
Ilves
--:--
VaPS
100310
F2_LS
Lukko
--:--
Ilves
100313
F2_LS
VaPS
--:--
Lukko
Turnaus15: Huittinen 28.11.2021 klo 10:15 alkaen
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100314
F2_LS
LLuja
--:--
FoPS Ketut
100315
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
LLuja
100316
F2_LS
LLuja
--:--
Jyske Musta
100318
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
BLD Oranssit
100319
F2_LS
Jyske Musta
--:--
FoPS Ketut
100322
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
Jyske Musta
Turnaus16: Uusikaupunki PERUUTETTU
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100323
F2_LS
UJK
--:--
FoPS Ketut
100324
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
UJK
100325
F2_LS
UJK
--:--
Lukko
100327
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
VG-62 Pennut
100328
F2_LS
Lukko
--:--
FoPS Ketut
100331
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
Lukko
Turnaus17: Tampere 6.12.2021 klo 10-14:10
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100332
F2_LS
Ilves
--:--
BLD Oranssit
100333
F2_LS
LLuja
--:--
Ilves
100334
F2_LS
Ilves
--:--
Jyske Musta
100336
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
LLuja
100337
F2_LS
Jyske Musta
--:--
BLD Oranssit
100340
F2_LS
LLuja
--:--
Jyske Musta
Turnaus18: Raisio 6.12.2021 klo 12:00 alkaen
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100341
F2_LS
RNK Keltaiset
--:--
VG-62 Pennut
100342
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
RNK Keltaiset
100343
F2_LS
RNK Keltaiset
--:--
Turku
100345
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
LuKi-82 valkoinen
100346
F2_LS
Turku
--:--
VG-62 Pennut
100349
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
Turku
Turnaus19: Naantali 12.12.2021 klo 10:00-13:55
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100350
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
FoPS Ketut
100351
F2_LS
NoU
--:--
VG-62 Pennut
100352
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
RNK Keltaiset
100354
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
NoU
100355
F2_LS
RNK Keltaiset
--:--
FoPS Ketut
100358
F2_LS
NoU
--:--
RNK Keltaiset
Turnaus20: Tampere 6.1.2022
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100359
F2_LS
Ilves
--:--
Lukko
100360
F2_LS
VaPS
--:--
Ilves
100361
F2_LS
Ilves
--:--
Turku
100363
F2_LS
Lukko
--:--
VaPS
100364
F2_LS
Turku
--:--
Lukko
100367
F2_LS
VaPS
--:--
Turku
Turnaus21: Turku 8.1.2022 klo 11:55-15:20
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100368
F2_LS
Turku
--:--
FoPS Ketut
100369
F2_LS
Jyske Musta
--:--
Turku
100370
F2_LS
Turku
--:--
LuKi-82 valkoinen
100372
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
Jyske Musta
100373
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
FoPS Ketut
100376
F2_LS
Jyske Musta
--:--
LuKi-82 valkoinen
Turnaus22: Huittinen 27.2.2022 klo 10 alkaen
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100377
F2_LS
LLuja
--:--
UJK
100378
F2_LS
NoU
--:--
LLuja
100379
F2_LS
LLuja
--:--
RNK Keltaiset
100381
F2_LS
UJK
--:--
NoU
100382
F2_LS
RNK Keltaiset
--:--
UJK
100385
F2_LS
NoU
--:--
RNK Keltaiset
Turnaus23: Laitila 19.2.2022 klo 10-14
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100386
F2_LS
Jyske Musta
--:--
VG-62 Pennut
100387
F2_LS
Turku
--:--
Jyske Musta
100388
F2_LS
Jyske Musta
--:--
Lukko
100390
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
Turku
100391
F2_LS
Lukko
--:--
VG-62 Pennut
100394
F2_LS
Turku
--:--
Lukko
Turnaus24: Nokia 15.1.2022 PERUUTETTU
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100395
F2_LS
NoU
--:--
BLD Oranssit
100396
F2_LS
RNK Keltaiset
--:--
NoU
100397
F2_LS
NoU
--:--
VaPS
100399
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
RNK Keltaiset
100400
F2_LS
VaPS
--:--
BLD Oranssit
100403
F2_LS
RNK Keltaiset
--:--
VaPS
Turnaus25: Rauma 23.1.2022 klo 14:00-17:30
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100404
F2_LS
Lukko
--:--
FoPS Ketut
100405
F2_LS
LLuja
--:--
Lukko
100406
F2_LS
Lukko
--:--
UJK
100408
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
LLuja
100409
F2_LS
UJK
--:--
FoPS Ketut
100412
F2_LS
LLuja
--:--
UJK
Turnaus26: Luvia 23.1.2022 klo 11-15
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100413
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
BLD Oranssit
100414
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
LuKi-82 valkoinen
100415
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
Ilves
100417
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
VG-62 Pennut
100418
F2_LS
Ilves
--:--
BLD Oranssit
100421
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
Ilves
Turnaus27: Forssa 5.2.2022 klo 13:45 alkaen
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100422
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
BLD Oranssit
100423
F2_LS
Ilves
--:--
FoPS Ketut
100424
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
UJK
100426
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
Ilves
100427
F2_LS
UJK
--:--
BLD Oranssit
100430
F2_LS
Ilves
--:--
UJK
Turnaus28: Raisio 6.2.2022 klo 13-17
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100431
F2_LS
RNK Keltaiset
--:--
Lukko
100432
F2_LS
Turku
--:--
RNK Keltaiset
100433
F2_LS
RNK Keltaiset
--:--
LuKi-82 valkoinen
100435
F2_LS
Lukko
--:--
Turku
100436
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
Lukko
100439
F2_LS
Turku
--:--
LuKi-82 valkoinen
Turnaus29: Sastamala 12.2.2022 klo 12-16
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100440
F2_LS
VaPS
--:--
LLuja
100441
F2_LS
Jyske Musta
--:--
VaPS
100442
F2_LS
VaPS
--:--
RNK Keltaiset
100444
F2_LS
LLuja
--:--
Jyske Musta
100445
F2_LS
RNK Keltaiset
--:--
LLuja
100448
F2_LS
Jyske Musta
--:--
RNK Keltaiset
Turnaus30: Uusikaupunki 13.2.2022 klo 11-15
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100449
F2_LS
UJK
--:--
BLD Oranssit
100450
F2_LS
NoU
--:--
UJK
100451
F2_LS
UJK
--:--
LuKi-82 valkoinen
100453
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
NoU
100454
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
BLD Oranssit
100457
F2_LS
NoU
--:--
LuKi-82 valkoinen
Turnaus31: Laitila 6.3.3022 klo 11:00-14:30
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100458
F2_LS
Jyske Musta
--:--
FoPS Ketut
100459
F2_LS
LLuja
--:--
Jyske Musta
100460
F2_LS
Jyske Musta
--:--
RNK Keltaiset
100462
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
LLuja
100463
F2_LS
RNK Keltaiset
--:--
FoPS Ketut
100466
F2_LS
LLuja
--:--
RNK Keltaiset
Turnaus32: Valkeakoski 5.3.3022 klo 11:00-14:30
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100467
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
VG-62 Pennut
100468
F2_LS
NoU
--:--
BLD Oranssit
100469
F2_LS
BLD Oranssit
--:--
LuKi-82 valkoinen
100471
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
NoU
100472
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
VG-62 Pennut
100475
F2_LS
NoU
--:--
LuKi-82 valkoinen
Turnaus33: Nokia 12.-13.3.2022
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100476
F2_LS
NoU
--:--
Ilves
100477
F2_LS
Jyske Musta
--:--
NoU
100478
F2_LS
NoU
--:--
VaPS
100480
F2_LS
Ilves
--:--
Jyske Musta
100481
F2_LS
VaPS
--:--
Ilves
100484
F2_LS
Jyske Musta
--:--
VaPS
Turnaus34: Luvia 13.3.2022 klo 11-15
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100485
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
Lukko
100486
F2_LS
UJK
--:--
LuKi-82 valkoinen
100487
F2_LS
LuKi-82 valkoinen
--:--
Turku
100489
F2_LS
Lukko
--:--
UJK
100490
F2_LS
Turku
--:--
Lukko
100493
F2_LS
UJK
--:--
Turku
Turnaus35: Naantali 20.3.2022 klo 12:20-16:10
Nro
Sarja
Pvm
Kenttä
Koti
Vieras
100494
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
FoPS Ketut
100495
F2_LS
VaPS
--:--
VG-62 Pennut
100496
F2_LS
VG-62 Pennut
--:--
Jyske Musta
100498
F2_LS
FoPS Ketut
--:--
VaPS
100499
F2_LS
Jyske Musta
--:--
FoPS Ketut
100502
F2_LS
VaPS
--:--
Jyske Musta