Tervetuloa ringeten tulospalveluun

Näytä tuomarit
Su 23.2.2020
NroSarjaKloKenttäKotiVierasTulos
1518E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet12:00Laaksolahden harjoitusjäähalliEKS Team LepistöHelsinki6-12
3382CSarja12:10Tikkakosken jäähalliTikkaUJK0-16
3089F-jun Itä-Suomi12:15Lapinlahden jäähalliLL-89KaPa-51-
3090F-jun Itä-Suomi12:15Lapinlahden jäähalliTikkaPiPS-
3571D-jun Etelä-Suomi12:30Järvenpään jäähalliHaukat D-ValkoisetHyvinkää Red7-6
3141Naisten SM-sarja12:30Kerttulan jäähalli 1RNK FlyersLahti4-6
3091F-jun Itä-Suomi12:45Lapinlahden jäähalliKaPa-51PiPS-
3092F-jun Itä-Suomi12:45Lapinlahden jäähalliTikkaLL-89-
3093F-jun Itä-Suomi13:15Lapinlahden jäähalliLL-89PiPS-
3094F-jun Itä-Suomi13:15Lapinlahden jäähalliKaPa-51Tikka-
1457E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet13:30Keravan jäähalliBlue RingsSeiskat18-8
3140Naisten SM-sarja14:00Nokian jäähalliNoULL-89 Say Cheese4-4
3221Naisten Ykkössarja14:00Äijänsuon harjoitusjäähalli RaumaLukkoVG-624-13
3182Naisten SM-sarja14:30Luvian jäähalliLuKi-82Ilves2-5
3495B-nuorten SM15:45Leppävaaran jäähalliEKSKaPa-516-6
3142Naisten SM-sarja16:00Malmin jäähalliHelsinkiEKS3-14
3181Naisten SM-sarja16:30Hyvinkään jäähalliHyvinkääBlue Rings4-9
3570D-jun Etelä-Suomi17:45Leppävaaran jäähalliEKS YellowBlue Rings1-4
3222Naisten Ykkössarja18:00Klaukkalan harjoitusjäähalliSeiskatNoU6-7
1476E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet18:30Myyrmäen jäähalliWalapaisLahti White0-19
Ma 24.2.2020
NroSarjaKloKenttäKotiVierasTulos
1716E-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet18:00Laaksolahden harjoitusjäähalliEKS Team WoodSeiskat Red2-9
Ti 25.2.2020
NroSarjaKloKenttäKotiVierasTulos
1487E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet18:15Keravan uusi jäähalliBlue RingsHaukat Mustat5-8
3589D-jun Etelä-Suomi19:00Klaukkalan harjoitusjäähalliSeiskat D WHITEHelsinki9-2
3358CSarja19:45Keravan uusi jäähalliBlue RingsEKS C110-6
Ke 26.2.2020
NroSarjaKloKenttäKotiVierasTulos
3388CSarja18:30Laaksolahden harjoitusjäähalliEKS C2FoPS-
3523B-nuorten SM19:00Kerttulan jäähalli 1RJKFoPS-
1876N-Harraste Etelä-Suomi19:15Keravan uusi jäähalliBlue RingsHelsinki-
3478B-nuorten SM19:30Vuosaaren jäähalliHelsinkiHaukat-
2379Ladyt Etelä-Suomi20:00Klaukkalan jäähalliSeiskat LadytHaukat Lady Ringette-
1878N-Harraste Etelä-Suomi21:15Hyvinkään harjoitusjäähalliStormHelsinki N jr-
To 27.2.2020
NroSarjaKloKenttäKotiVierasTulos
3220Naisten Ykkössarja19:15Leppävaaran jäähalliEKSSeiskat-
Pe 28.2.2020
NroSarjaKloKenttäKotiVierasTulos
3483B-nuorten SM18:30Laitilan jäähalliJyske-LukkoVG-62-
3398CSarja18:30Tuki-Areena RaumaLukkoUJK-
1712E-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet19:00Klaukkalan jäähalliSeiskat RedEKS Team Laakso-
3600D-jun Länsi-Suomi19:00Tuki-Areena RaumaLukkoLuKi-82-
2389Ladyt Etelä-Suomi21:00Keravan jäähalliBLUE RINGSHaukat Lady Ringette-
1947Ladyt Etelä-Suomi21:00Laaksolahden harjoitusjäähalliEKSHelsinki-
La 29.2.2020
NroSarjaKloKenttäKotiVierasTulos
2061F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet12:00Keravan jäähalliBlue RingsLahti Tornadot-
2062F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet12:00Keravan jäähalliEKS AinotHelsinki-
3479B-nuorten SM12:00Malmin jäähalliHelsinkiJyske-Lukko-
3480B-nuorten SM12:30Järvenpään jäähalliHaukatIlves-
3481B-nuorten SM12:30Kuparivuoren AurinkoareenaVG-62Lahti-
2063F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet12:45Keravan jäähalliHelsinkiBlue Rings-
2064F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet12:45Keravan jäähalliLahti TornadotEKS Ainot-
3183Naisten SM-sarja13:00Tuusulan jäähalli1Blue RingsHaukat-
3145Naisten SM-sarja13:00Vuosaaren jäähalliHelsinkiNoU-
2065F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet13:20Keravan jäähalliHelsinkiLahti Tornadot-
2066F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet13:20Keravan jäähalliBlue RingsEKS Ainot-
3522B-nuorten SM13:30Nokian jäähalliNoUEKS-
3340CSarja13:45Hyvinkään harjoitusjäähalliHyvinkääVG-62-
3443CSarja14:00Forssan jäähalli IFoPSKaPa/SuKiKa-
3521B-nuorten SM14:00Hyvinkään jäähalliHyvinkääRJK-
3355CSarja14:30Järvenpään jäähalliHaukat C04Blue Rings-
3184Naisten SM-sarja14:30Luvian jäähalliLuKi-82Hyvinkää-
3224Naisten Ykkössarja15:00Klaukkalan jäähalliSeiskatLukko-
3223Naisten Ykkössarja15:00Kuparivuoren AurinkoareenaVG-62EKS-
3144Naisten SM-sarja15:00Lapinlahden jäähalliLL-89 Say CheeseRNK Flyers-
64E-jun Länsi-Suomi15:15Laitilan jäähalliJyskeRNK Keltaiset-
3545D-jun Etelä-Suomi15:15Leppävaaran jäähalliEKS BlueLahti Blue-
3360CSarja15:30Järvenpään harjoitushalliHaukat C05Lahti-
3588D-jun Etelä-Suomi16:00Hyvinkään jäähalliHyvinkää WhiteBlue Rings D-Stars-
3520B-nuorten SM16:30Forssan jäähalli IFoPSKaPa-51-
3143Naisten SM-sarja16:30SOL Areena LahtiLahtiEKS-
87E-jun Länsi-Suomi16:45Laitilan jäähalliJyskeRNK Siniset-
3598D-jun Länsi-Suomi17:20Kuparivuoren Vanha jäähalliVG-62Lukko-
1731E-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet18:30Hyvinkään jäähalliHyvinkää Black DragonsBlue Rings Black rockets-
3554D-jun Etelä-Suomi18:30Järvenpään jäähalliHaukat D-MustatSeiskat D RED-
Su 1.3.2020
NroSarjaKloKenttäKotiVierasTulos
89E-jun Länsi-Suomi10:00Tuki-Areena RaumaLukkoVG-62-
1733E-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet11:00Järvenpään harjoitushalliHaukat OranssitEKS Team Wood-
90E-jun Länsi-Suomi11:00Varissuon jäähalliTurkuUJK-
1517E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet12:00Keravan jäähalliBlue RingsHyvinkää White Dragons-
3395CSarja12:00Laaksolahden harjoitusjäähalliEKS C2Jyske-
3427CSarja12:30Tuki-Areena RaumaLukkoKaPa/SuKiKa-
3186Naisten SM-sarja12:30Tuusulan jäähalli1Blue RingsLuKi-82-
3359CSarja13:00Kuparivuoren AurinkoareenaVG-62Seiskat-
3357CSarja13:15Hyvinkään harjoitusjäähalliHyvinkääIlves-
3185Naisten SM-sarja13:30Järvenpään jäähalliHaukatIlves-
1735E-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet13:30Keravan jäähalliBlue Rings Black rocketsHelsinki-
3524B-nuorten SM13:50Tehomet AreenaKaPa-51NoU-
3403CSarja14:00Forssan jäähalli IFoPSMerikarvia-
3226Naisten Ykkössarja15:00Kuparivuoren AurinkoareenaVG-62Seiskat-
2215F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet15:00SOL Areena LahtiLahti BlueBlue Rings Stars-
2216F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet15:00SOL Areena LahtiHyvinkää WhiteHelsinki Salamarinkulat-
3114Naisten SM-sarja15:30Lapinlahden jäähalliLL-89 Say CheeseRNK Flyers-
3225Naisten Ykkössarja15:45Leppävaaran jäähalliEKSNoU-
2217F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet15:45SOL Areena LahtiHelsinki SalamarinkulatLahti Blue-
2218F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet15:45SOL Areena LahtiBlue Rings StarsHyvinkää White-
3391CSarja16:00Tuki-Areena RaumaKaPa/SuKiKaLukko-
2219F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet16:20SOL Areena LahtiHelsinki SalamarinkulatBlue Rings Stars-
2220F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet16:20SOL Areena LahtiLahti BlueHyvinkää White-
3526B-nuorten SM16:30Forssan jäähalli IIFoPSHyvinkää-
1914N-harrastesarja Länsi-Suomi17:00Kupittaan jäähalliTurkuUJK-
1853N-Harraste Etelä-Suomi17:00SOL Areena LahtiLahtiWalapais-
3561D-jun Etelä-Suomi17:45Leppävaaran jäähalliEKS BlueHyvinkää Red-
3482B-nuorten SM17:45Tesoman jäähalliIlvesHelsinki-
1533E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet18:30Myyrmäen jäähalliWalapaisEKS Team Lepistö-
Ma 2.3.2020
NroSarjaKloKenttäKotiVierasTulos
1915N-harrastesarja Länsi-Suomi17:55Jäähalli WareenaBLDTaRi-
1498E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet18:00Laaksolahden harjoitusjäähalliEKS Team LepistöSeiskat-
3342CSarja18:00SOL Areena LahtiLahtiEKS C1-
Ti 3.3.2020
NroSarjaKloKenttäKotiVierasTulos
3562D-jun Etelä-Suomi18:15Keravan uusi jäähalliBlue RingsHaukat D-Mustat-
94E-jun Länsi-Suomi18:50Kuparivuoren AurinkoareenaVG-62UJK-
3356CSarja19:00Klaukkalan harjoitusjäähalliSeiskatHaukat C05-
3326CSarja19:30Järvenpään harjoitushalliHaukat C04EKS C1-
Ke 4.3.2020
NroSarjaKloKenttäKotiVierasTulos
3557D-jun Etelä-Suomi18:30Klaukkalan jäähalliSeiskat D REDEKS Blue-
3319CSarja19:15Keravan uusi jäähalliBlue RingsHaukat C04-
3484B-nuorten SM19:30SOL Areena LahtiLahtiSeiskat-
3318CSarja19:55Hyvinkään harjoitusjäähalliHyvinkääEKS C1-
2388Ladyt Etelä-Suomi20:00Klaukkalan jäähalliSeiskat LadytHelsinki-
1873N-Harraste Etelä-Suomi20:00Vuosaaren jäähalliHelsinkiLahti-