Tervetuloa ringeten tulospalveluun

Näytä tuomarit
Su 20.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2504 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 09:50 Jäähalli Wareena BLD Oranssi NoU Ringette Punainen -
2505 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 09:50 Jäähalli Wareena Ilves Tupsut FoPS valkoinen -
2506 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 09:50 Jäähalli Wareena FoPS valkoinen BLD Oranssi -
2507 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 09:50 Jäähalli Wareena NoU Ringette Punainen Ilves Tupsut -
2508 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 09:50 Jäähalli Wareena FoPS valkoinen NoU Ringette Punainen -
2509 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 09:50 Jäähalli Wareena BLD Oranssi Ilves Tupsut -
2697 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 10:05 Jäähalli Wareena NoU Ringette Siniset FoPS vihreä -
2699 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 10:35 Jäähalli Wareena Ilves Täplät BLD Musta -
1500 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 11:00 Heinolan jäähalli Heinola KaPa-51 -
2700 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 11:05 Jäähalli Wareena Ilves Tassut FoPS vihreä -
2915 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 11:40 Jäähalli Wareena NoU Ringette Siniset Ilves Täplät -
1658 E-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 12:00 Laaksolahden harjoitusjäähalli EKS Team Laakso Haukat Oranssit 15-6
2701 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 12:10 Jäähalli Wareena FoPS vihreä BLD Musta -
755 D-jun Länsi-Suomi 12:30 Hervannan jäähalli Ilves Jyske 7-5
897 B-nuorten SM 12:30 Keravan jäähalli Blue Rings FoPS 5-6
893 B-nuorten SM 12:30 Kerttulan jäähalli 1 RJK Ilves 7-4
1127 Naisten Ykkössarja 12:30 Tuusulan jäähalli1 Blue Rings Seiskat 13-0
2914 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 12:40 Jäähalli Wareena Ilves Tassut NoU Ringette Siniset -
899 B-nuorten SM 13:00 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 NoU 19-6
33 Naisten SM-sarja 13:00 Malmin jäähalli Helsinki RNK Flyers 4-6
63 E-jun Länsi-Suomi 13:10 Uudenkaupungin jäähalli UJK Turku 12-5
35 Naisten SM-sarja 14:00 Nokian jäähalli NoU LuKi-82 6-3
894 B-nuorten SM 14:00 Äijänsuon harjoitusjäähalli Rauma Jyske-Lukko Hyvinkää 9-4
36 Naisten SM-sarja 15:00 Lapinlahden jäähalli LL-89 Say Cheese EKS 5-7
1125 Naisten Ykkössarja 15:30 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 Lukko 9-8
1128 Naisten Ykkössarja 15:45 Leppävaaran jäähalli EKS Ilves 3-17
1126 Naisten Ykkössarja 16:00 Järvenpään jäähalli Haukat NoU 22-2
34 Naisten SM-sarja 16:30 Hyvinkään jäähalli Hyvinkää Lahti 4-5
898 B-nuorten SM 16:30 SOL Areena Lahti Lahti KaPa-51 1-2
1576 D-jun Etelä-Suomi 17:45 Leppävaaran jäähalli EKS Yellow Walapais 25-1
895 B-nuorten SM 18:30 Järvenpään jäähalli Haukat EKS 12-5
Ma 21.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1472 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 18:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää White Dragons Blue Rings -
1060 CSarja 19:00 Laaksolahden harjoitusjäähalli EKS C1 FoPS 22-2
1120 Naisten Ykkössarja 19:15 Leppävaaran jäähalli EKS Blue Rings 8-11
896 B-nuorten SM 20:00 Malmin jäähalli Helsinki Seiskat 6-3
Ti 22.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
901 B-nuorten SM 19:00 Hyvinkään jäähalli Hyvinkää Haukat 3-6
1030 CSarja 19:45 Keravan uusi jäähalli Blue Rings Haukat C05 11-6
1085 CSarja 19:45 Tuki-Areena Rauma Lukko Jyske 6-3
Ke 23.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1566 D-jun Etelä-Suomi 18:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää White EKS Blue -
1084 CSarja 18:30 Järvenpään jäähalli Haukat C04 EKS C2 -
1144 Naisten Ykkössarja 18:30 Tuusulan jäähalli1 Blue Rings Haukat -
1820 N-Harraste Etelä-Suomi 19:15 Keravan uusi jäähalli Blue Rings Helsinki -
1924 Ladyt Etelä-Suomi 20:00 Klaukkalan jäähalli Seiskat Ladyt BLUE RINGS -
1822 N-Harraste Etelä-Suomi 21:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Storm Helsinki N jr -
Pe 25.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1683 E-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 19:00 Klaukkalan jäähalli Seiskat Red Blue Rings White Rockets -
La 26.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1827 N-Harraste Etelä-Suomi 19:15 Malmin jäähalli Helsinki N jr EKS -
2382 Ladyt Etelä-Suomi 20:00 Kellokosken jäähalli Haukat Lady Ringette Helsinki -
Su 27.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
12 E-jun Länsi-Suomi 10:15 Forssan jäähalli I FoPS Salamat Ilves -
1891 N-harrastesarja Länsi-Suomi 11:45 Jäähalli Wareena BLD UJK -
36 E-jun Länsi-Suomi 12:00 Forssan jäähalli I FoPS Liekit Ilves -
1747 E-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 12:00 Laaksolahden harjoitusjäähalli EKS Team Wood Blue Rings Black rockets -
2539 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli UJK BLD Oranssi -
2540 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli VG-62 Pennut Lukko -
2541 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli Lukko UJK -
2542 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli BLD Oranssi VG-62 Pennut -
2543 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli Lukko BLD Oranssi -
2544 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli UJK VG-62 Pennut -
2936 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli VG-62 Katit Keltaiset BLD Musta -
2937 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli VG-62 Katit Punaiset Lukko -
2938 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli BLD Musta UJK -
2939 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli Lukko VG-62 Katit Keltaiset -
2940 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli UJK Lukko -
2942 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli VG-62 Katit Punaiset UJK -
2943 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli Lukko BLD Musta -
2944 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli UJK VG-62 Katit Keltaiset -
2945 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 12:30 Uudenkaupungin jäähalli BLD Musta VG-62 Katit Punaiset -
55 E-jun Länsi-Suomi 12:35 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 RNK Keltaiset -
1571 D-jun Etelä-Suomi 12:40 Malmin jäähalli Helsinki Seiskat D WHITE -
1504 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 12:45 Tehomet Areena KaPa-51 Haukat Mustat -
1465 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 14:10 Malmin jäähalli Helsinki Heinola -
1570 D-jun Etelä-Suomi 14:15 Tehomet Areena KaPa-51 Haukat D-Mustat -
720 D-jun Länsi-Suomi 14:15 Tuki-Areena Rauma Lukko VG-62 -
1048 CSarja 15:15 Leppävaaran jäähalli EKS C1 UJK -
1574 D-jun Etelä-Suomi 15:30 Järvenpään jäähalli Haukat D-Valkoiset Lahti White -
1813 N-Harraste Etelä-Suomi 15:30 SOL Areena Lahti Lahti Helsinki N jr -
718 D-jun Länsi-Suomi 15:40 Luvian jäähalli LuKi-82 BLD -
719 D-jun Länsi-Suomi 16:15 Laitilan jäähalli Jyske Ilves -
1008 CSarja 16:30 Sentteri Tampere Ilves Tikka -
1462 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 17:00 SOL Areena Lahti Lahti White Blue Rings -
1583 D-jun Etelä-Suomi 18:30 Myyrmäen jäähalli Walapais Blue Rings D-Stars -
2390 Ladyt Etelä-Suomi 20:00 Sipoon jäähalli Sipoon Lavattomat Ladyt EKS -
1819 N-Harraste Etelä-Suomi 20:30 Laaksolahden harjoitusjäähalli EKS Storm -
Ma 28.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1054 CSarja 18:00 Laaksolahden harjoitusjäähalli EKS C1 Lahti -
1818 N-Harraste Etelä-Suomi 20:30 Myyrmäen harjoitusjäähalli Walapais Haukat -
Ti 29.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1543 D-jun Etelä-Suomi 19:45 Keravan uusi jäähalli Blue Rings Blue Rings D-Stars -
Ke 30.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
923 B-nuorten SM 18:30 Tuusulan jäähalli1 Blue Rings EKS -
1828 N-Harraste Etelä-Suomi 19:15 Keravan uusi jäähalli Blue Rings Lahti -
2383 Ladyt Etelä-Suomi 20:00 Klaukkalan jäähalli Seiskat Ladyt Sipoon Lavattomat Ladyt -
1826 N-Harraste Etelä-Suomi 20:00 Vuosaaren jäähalli Helsinki Storm -