Tervetuloa ringeten tulospalveluun

Näytä tuomarit
Ke 13.2.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
582 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 17:45 Malmin jäähalli Helsinki EKS Team Laakso 12-12
2082 D-jun Etelä-Suomi 18:30 Klaukkalan harjoitusjäähalli Seiskat D White EKS Blue 4-7
200 Naisten Ykkössarja 19:00 Forssan jäähalli I FoPS VG-62 4-13
La 16.2.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
786 N-harrastesarja Länsi-Suomi 10:00 Hall 1 in Solna USK Turku Naakat 2-9
804 N-harrastesarja Länsi-Suomi 11:45 Tesoman jäähalli TaRi Tikkakosken Tikka 5-6
121 E-jun Länsi-Suomi 12:00 Forssan jäähalli I FoPS VaPS -
49 E-jun Länsi-Suomi 12:00 Nokian jäähalli NoU Ringette BLD E Oranssi 6-14
1949 CSarja 12:00 Suonenjoen jäähalli EKS SuKiKa 19-0
1668 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 13:00 Leppävaaran jäähalli EKS Kyllikit Helsinki -
1669 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 13:00 Leppävaaran jäähalli Haukat R-F/G Oranssit BLUE RINGS BLACK -
1670 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 13:00 Leppävaaran jäähalli BLUE RINGS BLACK EKS Kyllikit -
1671 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 13:00 Leppävaaran jäähalli Helsinki Haukat R-F/G Oranssit -
1672 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 13:00 Leppävaaran jäähalli BLUE RINGS BLACK Helsinki -
1673 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 13:00 Leppävaaran jäähalli EKS Kyllikit Haukat R-F/G Oranssit -
198 Naisten Ykkössarja 13:00 Vuosaaren jäähalli Helsinki Jyske 7-13
1969 CSarja 13:05 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 NoU 8-6
805 N-harrastesarja Länsi-Suomi 13:30 Hall 1 in Solna USK Turku Zhuzhut 6-13
2036 D-jun Länsi-Suomi 13:45 Forssan jäähalli I FoPS UJK 4-7
270 Naisten SM-sarja 13:45 Lapinlahden jäähalli LL-89 Say Cheese Blue Rings 12-5
271 Naisten SM-sarja 14:00 Nokian jäähalli NoU LuKi-82 9-1
273 Naisten SM-sarja 14:45 Leppävaaran jäähalli EKS RNK Flyers 7-3
1897 CSarja 15:30 Järvenpään harjoitushalli Haukat C04 Jyske 10-6
1968 CSarja 16:00 Suonenjoen jäähalli SuKiKa EKS 0-6
244 Naisten SM-sarja 16:30 Hyvinkään jäähalli Hyvinkää Lahti 1-11
776 N-harrastesarja Länsi-Suomi 16:30 Uudenkaupungin jäähalli UJK BLD Harraste -
1967 CSarja 17:00 SOL Areena Lahti Lahti Lukko 4-3
2083 D-jun Etelä-Suomi 17:00 SOL Areena Lahti Lahti Ringette Blue Haukat D Oranssit 6-5
Su 17.2.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
96 D-jun Itä-Suomi 10:00 Tehomet Areena KaPa-51 Tikka Sininen -
1063 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 10:10 Jäähalli Wareena BLD F Musta Tikka -
1064 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 10:10 Jäähalli Wareena BLD F Oranssi LuKi-82 valkoinen -
1462 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 10:10 Jäähalli Wareena LLuja NoU Ringette -
1463 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 10:10 Jäähalli Wareena LuKi-82 sininen Tikka -
1755 G-jun Etelä-Suomi 11:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli G-Joukkue Red EKS Jääketut -
1756 G-jun Etelä-Suomi 11:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Haukat G Helsinki -
1757 G-jun Etelä-Suomi 11:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Helsinki G-Joukkue Red -
1758 G-jun Etelä-Suomi 11:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli EKS Jääketut Haukat G -
1759 G-jun Etelä-Suomi 11:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Helsinki EKS Jääketut -
1760 G-jun Etelä-Suomi 11:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli G-Joukkue Red Haukat G -
107 D-jun Itä-Suomi 11:45 Tehomet Areena Tikka Sininen LL-89 -
138 E-jun Länsi-Suomi 12:30 Hervannan jäähalli Ilves Tikka -
295 Naisten SM-sarja 12:30 Tuusulan jäähalli1 Blue Rings RNK Flyers -
2111 D-jun Etelä-Suomi 13:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää D2-Red EKS White -
98 D-jun Itä-Suomi 13:30 Tehomet Areena KaPa-51 LL-89 -
2038 D-jun Länsi-Suomi 14:00 Hervannan jäähalli Ilves Lukko -
296 Naisten SM-sarja 14:00 Nokian jäähalli NoU Hyvinkää -
202 Naisten Ykkössarja 14:30 Luvian jäähalli LuKi-82 Lukko -
1822 B-nuorten SM 15:45 Leppävaaran jäähalli EKS Lukko -
648 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 16:30 Isku-Areena Lahti Lahti Ringette White Blue Rings White Rockets -
297 Naisten SM-sarja 16:30 SOL Areena Lahti Lahti EKS -
1248 N-Harraste Etelä-Suomi 18:45 Malmin jäähalli Helsinki Hyvinkää N-joukkue -
Pe 22.2.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1843 B-nuorten SM 19:15 Leppävaaran jäähalli EKS FoPS -
La 23.2.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1688 E-jun Itä-Suomi 10:45 Tehomet Areena KaPa-51 Tikka -
784 N-harrastesarja Länsi-Suomi 11:00 Kupittaan jäähalli Turku Zhuzhut USK -
206 Naisten Ykkössarja 11:30 Nokian jäähalli NoU FoPS -
207 Naisten Ykkössarja 11:45 Tuki-Areena Rauma Lukko Ilves -
1388 F-jun Itä-Suomi 12:00 Lapinlahden jäähalli Tikkakosken Tikka, Sininen PiPS -
1391 F-jun Itä-Suomi 12:00 Lapinlahden jäähalli LL-89 Tikkakosken Tikka, Punainen -
1689 E-jun Itä-Suomi 12:30 Tehomet Areena Tikka Sukika -
1382 F-jun Itä-Suomi 12:35 Lapinlahden jäähalli Tikkakosken Tikka, Sininen Tikkakosken Tikka, Punainen -
1389 F-jun Itä-Suomi 12:35 Lapinlahden jäähalli LL-89 KaPa-51 -
1812 B-nuorten SM 13:00 Kerttulan jäähalli 1 RNK Seiskat -
1360 F-jun Itä-Suomi 13:10 Lapinlahden jäähalli Tikkakosken Tikka, Punainen PiPS -
1390 F-jun Itä-Suomi 13:10 Lapinlahden jäähalli Tikkakosken Tikka, Sininen KaPa-51 -
807 N-harrastesarja Länsi-Suomi 13:30 Kupittaan jäähalli Turku Naakat USK -
55 E-jun Länsi-Suomi 13:50 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 mustat UJK -
1359 F-jun Itä-Suomi 13:55 Lapinlahden jäähalli LL-89 Tikkakosken Tikka, Sininen -
1381 F-jun Itä-Suomi 13:55 Lapinlahden jäähalli PiPS KaPa-51 -
203 Naisten Ykkössarja 14:00 Laitilan jäähalli Jyske Haukat -
1373 F-jun Itä-Suomi 14:30 Lapinlahden jäähalli Tikkakosken Tikka, Punainen KaPa-51 -
1374 F-jun Itä-Suomi 14:30 Lapinlahden jäähalli LL-89 PiPS -
291 Naisten SM-sarja 14:30 Luvian jäähalli LuKi-82 Blue Rings -
292 Naisten SM-sarja 14:45 Leppävaaran jäähalli EKS NoU -
1690 E-jun Itä-Suomi 14:45 Tehomet Areena Sukika KaPa-51 -
293 Naisten SM-sarja 16:00 Kerttulan jäähalli 1 RNK Flyers Lahti -
290 Naisten SM-sarja 16:30 Hyvinkään jäähalli Hyvinkää LL-89 Say Cheese -
2098 D-jun Etelä-Suomi 17:00 SOL Areena Lahti Lahti Ringette White Hyvinkää D2-White -
205 Naisten Ykkössarja 18:00 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 Helsinki -