Naisten SM-sarja
Runkosarja
Jatkosarja
Välierät ja finaalit
Naisten SM-karsintasarja
SM-karsintasarja
Nousukarsinnat
Naisten Ykkössarja
Ykkössarjan alkusarja
Ykkössarjan alkusarjan uusinta
Ykkössarja
Välierät ja finaalit
Nuorten harraste Länsi-Suomi
Nuorten harraste Etelä-Suomi
N-Harraste Etelä-Suomi
N-harraste Länsi-Suomi
A
Ladyt Etelä-Suomi
A
Ladyt Länsi-Suomi
Turnaus USK
Turnaus Sollentuna
Turnaus FoPS
Turnaus Ilves
Aidot Ladyt Etelä-Suomi
B-nuorten SM
SM-karsintasarja
SM-karsinnan uusinta
SM-sarja
Ykkössarja
SM-sarjan välierät ja finaalit
Ykkössarjan välierät ja finaalit
CSarja
Alkulohko A
Alkulohko B
Ylempi jatkosarja
Alempi jatkosarja
C-nuorten SM-turnaus
Lohko A
Lohko B
Lohko C
Lohko D
Jatkolohko E
Jatko- ja sijoitusottelut
D-jun Etelä-Suomi
Runkosarja
Ylempi jatkosarja
Alempi jatkosarja
D-jun Länsi-Suomi
Runkosarja
D-jun Itä-Suomi
D-jun Minigames Suurturnaus
Lohko A
Lohko B
Jatkolohko C
Jatkolohko D
Jatkolohko E
Sijoitusottelut
E-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet
A
E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet
A
E-jun Itä-Suomi
E-jun Länsi-Suomi
Runkosarja
F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet
La 1.10. klo 16, Klaukkala
La 8.10. klo 12:30, Vuosaari
Su 9.10. klo 17:30, Leppävaara
Su 23.10. klo 15, Lahti/SOL
La 29.10. klo 12:30, Vuosaari
Su 30.10. klo 15:45, Leppävaara
Su 27.11. klo 17:30, Leppävaara
La 3.12. klo 10:30, Kellokoski
Su 18.12. klo 12:15, Hyvinkää
Su 15.1. klo 16:45, Leppävaara
La 11.2. klo 10:30, Kellokoski
La 18.2. klo 16, Klaukkala
La 4.3. klo 16:30 leppävaara
La 18.3. klo 12:30, Vuosaari
Su 19.3. klo 12, Kerava
Su 26.3. klo 12:15, Hyvinkää
F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet
La 1.10. klo 13, Kerava
Su 9.10. klo 11:30, Pirkkola
Su 9.10. klo 15:45, Leppävaara
La 29.10. klo 16, Klaukkala
Su 30.10. klo 12:15, Hyvinkää
Su 30.10. klo 17:30, Leppävaara
La 12.11. klo 15, Lahti/SOL
Su 20.11. klo 17:30, Myyrmäki
La 26.11. klo 12, Heinola
Su 27.11. klo 11:30, Pirkkola
Su 27.11. klo 15:45, Leppävaara
Su 4.12. klo 15, Lahti/SOL
La 4.2. klo 10:30, Kellokoski
La 4.2. klo 12:30, Vuosaari
La 11.2. klo 12, Heinola
La 11.2. klo 13, Kerava
La 18.2. klo 16:30, Leppävaara
Su 19.2. klo 15, Lahti/SOL
Su 26.2. klo 16:30, Leppävaara
Su 5.3. klo 12:15, Hyvinkää
La 11.3. klo 12, Heinola
Su 12.3. klo 15:39, Lahti/SOL
La 18.3. klo 16, Klaukkala
Su 19.3. klo 17:45, Myyrmäki
F-jun Itä-Suomi
F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet
2.10.2022 Turnaus 1. Valkeakoski
2.10.2022 Turnaus 2. Laitila
9.10 Turnaus 3. Naantali
16.10 Turnaus 4. Uusikaupunki
22.10.2022 Turnaus 5. Raisio
23.10.2022 Turnaus 6. Rauma
29.10.2022 Turnaus 7. Laitila
13.11 Turnaus 8. Forssa
13.11 Turnaus 9. Valkeakoski
20.11.2022 Turnaus 10. Turku
26.11.2022 Turnaus 11. Huittinen
3.12.2022 Turnaus 12. Luvia
6.12.2022 Turnaus 13. Tampere
10.12.2022 Turnaus 14. Uusikaupunki
6.1.2023 Turnaus 15. Tampere
15.1.2023 Turnaus 16. Naantali
15.1.2023 Turnaus 17. Forssa
22.1.2023 Turnaus 18. Rauma
5.2.2023 Turnaus 19. Raisio
5.2.2023 Turnaus 20. Luvia
18.2.2023 Turnaus 21. Valkeakoski
19.2.2023 Turnaus 22. Naantali
11.3.2023 Turnaus 23. Huittinen
12.3.2023 Turnaus 24. Laitila
19.3.2023 Turnaus 25. Forssa
Lopputurnaus Luvia
F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet
2.10.2022 Turnaus 1. Valkeakoski
2.10.2022 Turnaus 2. Laitila
9.10.2022 Turnaus 3. Naantali
16.10.2022 Turnaus 4. Uusikaupunki
22.10.2022 Turnaus 5. Raisio
23.10.2022 Turnaus 6. Rauma
29.10.2022 Turnaus 7. Laitila
13.11.2022 Turnaus 8. Forssa
13.11.2022 Turnaus 9. Valkeakoski
20.11.2022 Turnaus 10. Turku
26.11.2022 Turnaus 11. Huittinen
3.12.2022 Turnaus 12. Luvia
6.12.2022 Turnaus 13. Tampere
10.12.2022 Turnaus 14. Uusikaupunki
6.1.2023 Turnaus 15. Tampere
15.1.2023 Turnaus 15. Forssa
15.1.2023 Turnaus 16. Naantali
22.1.2023 Turnaus 18. Rauma
5.2.2023 Turnaus 19. Raisio
5.2.2023 Turnaus 20. Luvia
18.2.2023 Turnaus 21. Valkeakoski
19.2.2023 Turnaus 22. Naantali
11.3.2023 Turnaus 23. Huittinen
12.3.2023 Turnaus 24. Laitila
19.3 Turnaus 25. Forssa
Lopputurnaus Raisio
G-jun Etelä-Suomi
La 8.10. klo 10:30, Kellokoski
Su 9.10. klo 17:30, Myyrmäki
La 15.10. klo 10, Forssa
Su 30.10. klo 11:30, Pirkkola
Su 30.10. klo 16:30, Leppävaara
La 19.11. klo 16:30, Leppävaara
Su 27.11. klo 14:30, Malmi
Su 27.11. klo 16:30, Leppävaara
La 3.12. klo 16, Klaukkala
Su 4.12. klo 12:15, Hyvinkää
Su 8.1. klo 15, SOL-Areena Lahti
La 14.1. klo 16, Klaukkala
Su 8.1. klo 16:45, Leppävaara
Su 5.2. klo 12:15, Hyvinkää
Su 5.2. klo 16:45, Leppävaara
La 11.2. klo 10, Forssa
Su 12.2. klo 17:45, Myyrmäki
Su 26.2. klo 16:45, Leppävaara
La 11.3. klo 16, Klaukkala
La 11.3. klo 17:15, Malmi
G-jun Itä-Suomi
G-jun Länsi-Suomi
Nuorten turnaus
Runkosarja
Sijoitusottelut
Naisten maajoukkue