Naisten SM-sarja
Runkosarja
Jatkosarja
Välierät ja finaalit
Naisten SM-karsintasarja
SM-karsinta
Nousukarsinnat
Naisten Ykkössarja
Alkusarja
Ykkössarja
Välierät ja finaalit
N-Harraste Etelä-Suomi
Runkosarja
N-harraste Länsi-Suomi
Runkosarja
Ladyt Etelä-Suomi
A
Ladyt Länsi-Suomi
Runkosarja
B-nuorten SM
SM-karsinta
Uusinta SM-sarjapaikasta
B-nuorten SM
B-nuorten Ykkönen
BSM välierät ja finaalit
B Ykkönen välierät ja finaalit
CSarja
Alkulohko A
Alkulohko B
Ylempi jatkosarja
Alempi jatkosarja
C-nuorten SM-turnaus
Lohko A
Lohko B
Lohko C
Lohko D
Jatkolohko E
Jatko- ja sijoitusottelut
C-SM-turnaus 2020-21
D-jun Etelä-Suomi
Alkusarja
Ylempi jatkosarja
Alempi jatkosarja
D-jun Länsi-Suomi
Runkosarja
Ylempi jatkosarja
Alempi jatkosarja
D-jun Itä-Suomi
E-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet
A
E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet
A
E-jun Itä-Suomi
E-jun Länsi-Suomi
Runkosarja
F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet
Turnaus 1: La 25.9. klo 14:30, Klaukkala
Turnaus 2: Su 3.10. klo 15:45, Leppävaara
Turnaus 3: Su 10.10. klo 11:30, Malmi
Turnaus 4: La 13.11. klo 10:30, Kellokoski
Turnaus 5: Su 21.11.2021 klo 16:30, SOL-Lahti
Turnaus 6: La 4.12. klo 16, Klaukkala
Turnaus 7: La 8.1. klo 15, Leppävaara
Turnaus 8: Su 16.1. klo 12, Hyvinkää
Turnaus 9: La 22.1. klo 15, Leppävaara
Turnaus 10: La 12.2. klo 16, Klaukkala
Turnaus 11: La 5.3. klo 15, Leppävaara
Turnaus 12: La 19.3. klo 16, Klaukkala
F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet
Turnaus 1: La 2.10. klo 10:30, Kellokoski
Turnaus 2 (siirtynyt): Su 7.11. klo 12, Kerava
Turnaus 3: La 16.10. klo 14:30, Klaukkala
Turnaus 4: Su 31.10. klo 15:45, Leppävaara
Turnaus 5: Su 14.11. klo 15:45, Leppävaara
Turnaus 6: Su 21.11. klo 11:30, Malmi
Turnaus 7: Su 12.12. klo 12, Hyvinkää
Turnaus 8: La 15.1. klo 15, Leppävaara
Turnaus 9: La 22.1. klo 10:30, Kellokoski
Turnaus 10: Su 23.1. klo 17:30, Myyrmäki
Turnaus 11: La 12.2. klo 12, Kerava
Turnaus 12: Su 13.2. klo 16:30, SOL-Lahti
Turnaus 13: Su 6.3. klo 16:30, SOL-Lahti
Turnaus 14: La 12.3. klo 15, Leppävaara
F-jun Itä-Suomi
F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet
Turnaus 1: Valkeakoski 3.10.2021 klo 11:00-14:30
Turnaus2: Laitila 10.10.2021 klo 10:00
Turnaus3: Forssa 10.10.2021 klo 14:20-18:00
Turnaus4: Naantali 24.10.2021
Turnaus5: Uusikaupunki 17.10.2021 klo 14:00 alkaen
Turnaus6: Raisio 31.10.2021 klo 9:00 alkaen
Turnaus7: Huittinen 31.10.2021 klo 10:15 alkaen
Turnaus8: Nokia 18.12.2021 klo 11:40 - 15:40
Turnaus9: Luvia 13.11.2021 klo 14:00-18:00
Turnaus10: Valkeakoski 19.12.2021 klo 11-15
Turnaus11: Forssa 21.11.2021 klo 14:10 - 18:00
Turnaus12: Huittinen 28.11.2021 klo 10:15 alkaen
Turnaus13: Uusikaupunki PERUUTETTU
Turnaus14: Tampere 6.12.2021 klo 10-14:10
Turnaus15: Raisio 6.12.2021 klo 12:00 alkaen
Turnaus16: Naantali 12.12.2021 klo 10:00-13:55
Turnaus17: Turku 8.1.2022 klo 11:55-15:20
Turnaus18: Huittinen 27.2.2022 klo 10
Turnaus19: Laitila 19.2.2022 klo 10-14
Turnaus20: Nokia 15.1.2022 PERUUTETTU
Turnaus21: Rauma 23.1.2022 klo 14:00-17:30
Turnaus22: Luvia 23.1.2022 klo 11-15
Turnaus23: Forssa 5.2.2022 klo 13:45 alkaen
Turnaus24: Raisio 6.2.2022 klo 13-17
Turnaus25: Sastamala 12.2.2022 klo 12-16
Turnaus26: Uusikaupunki 13.2.2022 klo 11-15
Turnaus27: Laitila 6.3.2022 klo 11:00-14:30
Turnaus28: Valkeakoski 5.3.2022 klo 11:00-14:30
Turnaus29: Nokia 12.-13.3.2022
Turnaus30: Luvia 13.3.2022 klo 11-15
Turnaus31: Naantali 20.3.2022 klo 12:20 - 16:10
F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet
Turnaus1: Sastamala 2.10.2021 klo 12:00 - 14:45
Turnaus2: Valkeakoski 3.10.2021 klo 11:00-14:30
Turnaus3: Laitila 10.10.2021 klo 10:00
Turnaus4: Forssa 10.10.2021 klo 14:20-18:00
Turnaus5: Naantali 24.10.2021
Turnaus6: Uusikaupunki 17.10.2021 klo 14:00 alkaen
Turnaus7: Raisio 31.10.2021 klo 9:00 alkaen
Turnaus8: Huittinen 31.10.2021 klo 10:15 alkaen
Turnaus9: Rauma 7.11.2021 klo 10:30-14:00
Turnaus10: Nokia 18.12.2021 klo 11:40 - 15:40
Turnaus11: Luvia 13.11.2021 klo 14:00-18:00
Turnaus12: Valkeakoski 19.12.2021 klo 11-15
Turnaus13: Forssa 21.11.2021 klo 14:10 - 18:00
Turnaus14: Turku 27.11.2021 klo 14:50 - 17:15
Turnaus15: Huittinen 28.11.2021 klo 10:15 alkaen
Turnaus16: Uusikaupunki PERUUTETTU
Turnaus17: Tampere 6.12.2021 klo 10-14:10
Turnaus18: Raisio 6.12.2021 klo 12:00 alkaen
Turnaus19: Naantali 12.12.2021 klo 10:00-13:55
Turnaus20: Tampere 6.1.2022
Turnaus21: Turku 8.1.2022 klo 11:55-15:20
Turnaus22: Huittinen 27.2.2022 klo 10 alkaen
Turnaus23: Laitila 19.2.2022 klo 10-14
Turnaus24: Nokia 15.1.2022 PERUUTETTU
Turnaus25: Rauma 23.1.2022 klo 14:00-17:30
Turnaus26: Luvia 23.1.2022 klo 11-15
Turnaus27: Forssa 5.2.2022 klo 13:45 alkaen
Turnaus28: Raisio 6.2.2022 klo 13-17
Turnaus29: Sastamala 12.2.2022 klo 12-16
Turnaus30: Uusikaupunki 13.2.2022 klo 11-15
Turnaus31: Laitila 6.3.3022 klo 11:00-14:30
Turnaus32: Valkeakoski 5.3.3022 klo 11:00-14:30
Turnaus33: Nokia 12.-13.3.2022
Turnaus34: Luvia 13.3.2022 klo 11-15
Turnaus35: Naantali 20.3.2022 klo 12:20-16:10
G-jun Etelä-Suomi
Turnaus 1: La 9.10. klo 12, Heinola
Turnaus 2: Su 10.10. klo 15:45, Leppävaara
Turnaus 3: La 16.10. klo 15, Leppävaara
Turnaus 4: Su 7.11. klo 15:45, Leppävaara
Turnaus 5: La 13.11. klo 14:30, Klaukkala
Turnaus 6: La 13.11., Forssa
Turnaus 7: La 20.11. klo 16:30, SOL-Lahti
Turnaus 8: Su 28.11. klo 11:30, Malmi
Turnaus 9: La 15.1. klo 16, Klaukkala
Turnaus 10: La 22.1. klo 12, Heinola
Turnaus 11: Su 6.2. klo 16:30, SOL-Lahti
Turnaus 12: Su 12.2. klo 15, Leppävaara
Turnaus 13: Su 13.2. klo 12, Hyvinkää
Turnaus 14: La 5.3. klo 10:30, Kellokoski
Turnaus 15: La 19.3. klo 15, Leppävaara
Turnaus 16: Su 20.3. klo 11:30, Helsinki/Malmi
Turnaus 17: 12.3. klo 16, Forssa
Turnaus 18: Su 3.4., Myyrmäki
G-jun Itä-Suomi
G-jun Länsi-Suomi
Nuorten turnaus
Nuorten turnaus
Sijoitusottelut
Naisten maajoukkue
Naisten maajoukkue